Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)  Możesz zamówić go na  www.edukram.pl
Zapraszamy na obchody Dnia Kobiet w Kraśniku Powrót do listy

Przed nami piata edycja DNIA KOBIET organizowanego przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Kraśnickiej. Jak co roku organizatorzy przewidują szereg atrakcji dla Pań m.in. występ zespołu Fantazja, Gość Specjalny Filippo Orlando, Gwiazda specjalna Marco Bocchino, oraz konkurs wizytówkowy z atrakcyjnymi nagrodami.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie Michała Szota z Kraśnika, który choruje na nowotwór mózgu.

 

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej od 10 lat z powodzeniem realizuje działania na rzecz powiatu krasnickiego oraz woj. lubelskiego. Działa aktywnie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich poprzez pobudzanie aktywności społeczności lokalnej - realizuje warsztaty, szkolenia, wyjazdy studyjne, wydarzenie kulturalne w tym m.in. spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które co roku jest organizowane przez nasze Stowarzyszenie na skalę całego województwa lubelskiego jak również odbywający się corocznie w lipcu Festiwal Kulinariów i Sztuki Ludowej, który jest największym wydarzeniem kulturalnym w powiecie kraśnickim podczas którego promowane są produkty lokalne i regionalne. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej udziela również dotacji w zakresie rozpoczęcia lub rozwinięcia działalności gospodarczej, projektów grantowych, rozwoju istniejącego przedsiębiorstwa w obszarze turystyki.