Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)  Możesz zamówić go na  www.edukram.pl
XIV Dolnośląskie Forum Kobiet Wiejskich „W kalendarzu kobiecych spraw”. Powrót do listy

W piątek 23 listopada we Wrocławiu odbędzie się XIV Dolnośląskie Forum Kobiet Wiejskich „W kalendarzu kobiecych spraw”.


  

fot. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu

Jest to wojewódzka impreza, w której od lat biorą udział kobiety z obszarów wiejskich Dolnego Śląska. Impreza ma na celu podniesienie poziomu wiedzy pań w zakresie współczesnych problemów i sposobów radzenia sobie z nimi oraz promocję przedsiębiorczości wiejskiej. W tym roku stawiamy na promocję profilaktyki zdrowotnej. W programie pojawią się wykłady na temat profilaktyki czerniaka skóry oraz odpowiedniego dobierania biustonoszy w profilaktyce nowotworowej. Nie zabraknie również tematów lekkich i branżowych. Podsumowany zostanie wojewódzki etap konkursu Agroliga 2018.

Do udziału w Forum zapraszamy kobiety aktywne społecznie, przedsiębiorcze i lokalne liderki z każdego powiatu naszego województwa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – zainteresowane udziałem Panie prosimy o kontakt z najbliższym Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego.

Tradycyjnie, Forum będzie towarzyszyła wystawa tworzona m.in. przez dolnośląskich producentów żywności regionalnej i innych oferentów z naszego województwa. Wśród wystawców nie zbraknie również stoisk informacyjno-konsultacyjnych, w tym brafitterki.

 

PROGRAM WYDARZENIA