Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)  Możesz zamówić go na  www.edukram.pl
Wybory Miss Kół Gospodyń Wiejskich w Legnicy Powrót do listy

2 grudnia br. 42 Panie skupione w dolnośląskich kołach gospodyń wiejskich ubiegały się w Legnicy o miano MISS KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH 2018. Głównym inicjatorem tej imprezy był Radosław Zysnarski, prezes Regionalnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Legnicy.

Panie zaprezentowały się jurorom i publiczności w strojach ludowych oraz wieczorowych, ale swój czar, a przede wszystkim poczucie humoru mogły pokazać także dzięki dowcipnie dobranym strojom karnawałowym. To było istne szaleństwo! 

Wszystkie Panie były piękne i autentyczne, pełne dystansu do siebie. Dzięki temu oraz występom urozmaicającym wybory (tańce, śpiew kabaret) publiczność bawiła się szampańsko – przypuszczamy, że podobnie zresztą jak same kandydatki na Miss. Niewątpliwie do osiągnięcia wysokiego poziomu imprezy i udanej zabawy przyczyniła się też sama prowadząca – Małgorzata Majeran-Kokott, która na co dzień jest związana z Radiem Wrocław (a wcześniej debiutowała w Kole Gospodyń Wiejskich Pielgrzymka). 

Na takiej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć „Gospodyni” – i my tam byłyśmy, i my też się świetnie bawiłyśmy, Panie swoimi podarkami obdarowałyśmy, a co zobaczyłyśmy… opiszemy w numerze 1/2019.

Dziś zaprezentujemy kilka fotek oraz główne MISS 2018, którymi zostały:

MISS KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH: KINGA z KGW Lisowiczanki

MISS 50+: URSZULA z KGW Wiadrów

MISS PUBLICZNOŚCI: ZUZZANNA z KGW Tynczyk Legnicki.

 

Serdecznie gratulujemy Laureatkom i wszystkim Paniom biorącym udział w wyborach – jesteście cudowne!

Galeria zdjęć