Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)  Możesz zamówić go na  www.edukram.pl
KONKURS WALENTYNKOWY GOSPODYNI - WYNIKI Powrót do listy

ZA CO KOCHASZ SWĄ DRUGĄ POŁÓWKĘ? – cóż to był za konkurs!

Nadesłaliście Państwo przepiękne wyznania miłosne. Z każdego z nich przebijała miłość. Piękna, prawdziwa i szczera. Wszystkim gratulujemy wspaniałych partnerów i partnerek, podziwiamy oddanie, szacunek i chęć opowiedzenia o swej drugiej połówce. Przyznajemy, że niemałym – acz niesamowicie przyjemnym – zaskoczeniem było dla nas uczestnictwo w konkursie tylu panów.

Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń. I musimy przyznać, że jeszcze żaden konkurs nie wzbudził tylu emocji w gronie Jury. Trudno było nam wybrać tą jedną zwycięską odpowiedź. Niestety nagroda główna jest tylko jedna...

Najbardziej ujęła nas odpowiedź pana Marcina ze Stanclewa– wygrywa On voucher na nocleg ze swą ukochaną w Hotelu Karczmie Chełmińskiej w mieście zakochanych®, czyli w Chełmnie, wraz z zestawem dla zakochanych ufundowanym przez Urząd Miasta Chełmna i Muzeum Ziemi Chełmińskiej.

Dwie dodatkowe nagrody (podwójne zestawy dla zakochanych par) otrzymują: Dorota z Morzewca i Katarzyna ze Starogrodu Dolnego

Wartością samą w sobie jest miłość, więc tak naprawdę wszyscy Państwo wygrywacie – bo miłość po prostu wygrywa.

 

Odpowiedź pana Marcina:

Swoją drugą połówkę kocham za to, że spojrzeniem potrafi odczytać moje emocje jak z książki
oraz za ciepło jakie wnosi w naszą rodzinę swoim sposobem bycia;
za poświęcenie i cierpliwość dla rodziny i naszych spraw codziennych;
za optymizm, ktorym potrafi obdzielić całą wieś;
za fantastyczne chwile uniesień i za kłótnie i sprzeczki z których potrafimy sie uczyć
i to, że z Nią problemy przez które bym dawno osiwiał rozwiązujemy minimalnym wspólnym wysiłkiem.  

 

Odpowiedź pani Doroty:

Kocham swoją drugą połówkę, czyli mojego męża za jego namiętne całowanie mnie za uszkiem.


Odpowiedź pani Katarzyny:

Za co kocham mojego męża? Odpowiedź na to pytanie jest prosta : za jego osobowość i stosunek do życia. Wiem, że mogę mu bezgranicznie wierzyć i powierzyć mu każdą tajemnicę, bo nasz związek oparty jest na zaufaniu. Cenię go za to,że brzydzi się kłamstwem. Czuję się w jego towarzystwie najważniejszą osobą na ziemi. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i troszczy się o mnie. Akceptuje mnie taką jaka jestem z całą paletą wad i zalet.Potrafi przyznać się do błędu, nie ma z tym problemu. Bez marudzenia naprawi cieknący kran czy przemaluje dziecięcy pokój. Jest miłośnikiem zwierząt, zwłaszcza psów i kotów, które często są podrzucane do nas przez  bezduszne osoby, którym się znudziły. Wspólnie próbujemy stworzyć im " dom". Cenię go za to,że pielęgnuje przyjaźnie zawarte w dzieciństwie. Pamięta o urodzinach w rodzinie, rocznicach. Z każdym umie się porozumieć, liczy się ze zdaniem drugiej osoby. Uwielbiam Marka ( bo tak ma na imię mój mąż) za to,że działa na mnie motywująco. To on sprawił,że zaczęłam bardziej dbać o swoje zdrowie i naszej rodziny. Potrafi zaskoczyć mnie bukietem kwiatów bez okazji. Kocham go za to,że pomaga mi w załatwianiu codziennych spraw. Często wyręcza mnie w bieganiu po urzędach czy robieniu zakupów. Szanuję go i podziwiam za umiejętność perfekcyjnego parkowania. Mam na myśli manewr parkowania równoległego tyłem, bo ja mam z tym niejednokrotnie ogromny problem zwłaszcza w dużym mieście.

***


 


ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY: od 1.02 do 15.02.2019 r.

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy voucherem na nocleg dla 2 osób w Hotelu Karczma Chełmińska. Dodatkowo 2 osoby otrzymają po pakiecie niespodziankowym ufundowanym przez Urząd Miasta Chełmna i Muzeum Ziemi Chełmińskiej w Chełmnie.

Uwaga: warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z regulaminem i podanie wymaganych w nim danych osobowych. Szczegóły w regulaminie poniżej.

  

 

Pliki do pobrania