Najnowszy numer Gospodyni już w sprzedaży:)  Możesz zamówić go na  www.edukram.pl
Jak zaoszczędzić na abonamencie telefonicznym? Powrót do listy

Przy wieloosobowej rodzinie rachunki za telefon mogą być naprawdę duże. Im większa rodzina, tym więcej płacimy. Nic dziwnego – każdy potrzebuje być w kontakcie z rodziną. Można jednak sporo zaoszczędzić w domowym budżecie, przenosząc numer do sieci OTVARTA. 

 

Dzieci rosną, mają coraz większe potrzeby – szkoła, zajęcia dodatkowe (np. angielski), w perspektywie studia i wchodzenie w dorosłość. Rodzice się starzeją, trzeba im pomóc, często także finansowo, bo mają skromne emerytury. Zbliżają się wakacje, chcemy wyjechać choć raz w roku na urlop. Rodzinne potrzeby są coraz większe, więc aby im sprostać, większość szuka sposobów na ograniczenie wydatków w stałych pozycjach domowego budżetu. Jedną z takich pozycji są rachunki za telefony komórkowe. Ostatnio pojawiła się bardzo ciekawa i tania propozycja w segmencie abonamentów na telefon sieci OTVARTA, która umożliwia naprawdę duże oszczędności na rozmowach telefonicznych w rodzinie. 


Abonament już od 0,99 zł miesięcznie!

 

Standardowa polska rodzina składa się z 4 osób – mamy, taty i dwójki dzieci. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego, więc zupełnie naturalne jest, że ma go każdy w rodzinie.

Rodzice potrzebują rozmów bez limitu do wszystkich sieci i na stacjonarne oraz internetu w komórce. Dzieci – zwłaszcza te młodsze – chcemy mieć pod kontrolą, a dzięki komórce jest to bardzo łatwe. OTVARTA doskonale rozumie tę potrzebę, dlatego oferuje najtańszy na rynku abonament na komórkę za 13,99 zł miesięcznie (O! Najlepsza!), z rozmowami bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych z pakietem internetowym pozwalającym na swobodne korzystanie z internetu. Przy wyborze 2 takich ofert w ramach promocji 2+1, trzeci abonament można otrzymać za jedyne 0,99 zł miesięcznie (to promocyjna cena abonamentu za O! Najtańsza!). W efekcie 3 abonamenty kosztują łącznie tylko 28,97 zł miesięcznie.

Dodatkowo możemy dokupić kolejny abonament tańszy od najtańszego na rynku, czyli za 7,99 zł miesięcznie. W ramach tego abonamentu mamy rozmowy bez limitu w sieci i godzinę rozmów poza siecią z pakietem internetowym. W efekcie za abonamenty na komórki dla całej – 4-osobowej – rodziny zapłacisz tylko 36,97 zł miesięcznie, co jest unikalnie niską ceną na rynku. 

 

 

Dlaczego opłaca się przenieść numer do OTVARTA?

 

Po pierwsze płacisz naprawdę minimalne rachunki za telefon – 4 abonamenty kosztują łącznie niecałe 37 zł miesięcznie!

Po drugie: wszystkie osoby, które mają abonament w OTVARTA rozmawiają ze sobą bez ograniczeń i bez dodatkowych opłat, więc możesz mieć kontakt z dziećmi zawsze, kiedy potrzebujesz. 

Po trzecie: z OTVARTĄ zawierasz elastyczną umowę na czas nieokreślony, co oznacza, że możesz ją wypowiedzieć w każdej chwili i nie musisz się wiązać długą – 2-letnią umową.

Po czwarte: przeniesienie numeru do sieci OTVARTA po prostu się opłaca. 

 

Każdy z nas zasługuje na najlepszy abonament. Rozmawiaj najtaniej w rodzinie!